Benzer Çizgi filmler


Violetta Karakterler / Resimler

Disney XD kanalının Violetta dizisi karakterleri ve resimleri.

violetta-disneyxd

Violetta

Hayat dolu, akıllı bir kızdır ama aynı zamanda yalnızdır ve babası tarafından aşırı derecede korunmaktadır. Her ne kadar henüz bunu bilmese de, ona annesinden miras kalan, eşsiz bir sesi vardır. Babasından ise kitap sevgisini ve üstün zekasını almıştır. Violetta, içten ve doğaldır, aklından geçeni söyler. Yalnızca dünyadaki yerini bulmaya çalışmaktadır.

Buenos Aires’e döndüğünde, oldukça prestijli bir müzik okulu olan ‘Stüdyo 21’de piyano dersleri almaya başlar. Burada, onu, geleceğine ve geçmişinin hikayesine götürecek yeni bir dünya keşfeder. Arkadaşları başlarda Violetta’nın çekingen olduğunu düşünürler ama zamanla gerçek kişiliğini keşfedeceklerdir.

Tomas

Çekici, alçakgönüllü, kendine güvenen ve bazen biraz soğuk biridir. Gitar çalar ve şarkı söyler ve şarkıları kişiliğini yansıtır. ‘Stüdyo 21’e, onu asistan olarak işe alan profesör Beto’nun verdiği burs sayesinde gitmektedir. İspanya’da doğmuştur ancak büyükannesine bakmak için annesi ile beraber Buenos Aires’e taşınmıştır.

Tomas, kızını bütün taliplerden uzak tutmaya çalışan Germán’a rağmen Violetta’ya aşık olmuştur. Onun aşkı için en büyük rakibi León’dur.

Leon

Kibirli, kendini beğenmiş ve kendini bir şey sanan bir tiptir ama iyi bir yüreği vardır. Ancak Ludmila ile beraberken kötü biri gibi görünür. Tomás’ın aksine varlıklı bir aileden gelmektedir ve yaşamını sürdürmek için asla çalışması gerekmemiştir. León, ‘Stüdyo 21’e gitmektedir ve büyük bir sanatçı potansiyeline sahiptir.

Başlarda, kız arkadaşı Ludmila’nın hoşlandığı Tomás’tan intikam almak adına Violetta’nın kalbini kazanmak ister. Ancak istemeden Violetta’ya aşık olur. Genellikle, stüdyonun ‘havalı’ ekibiyle takılmasına rağmen, León dürüst biridir.

Camila

Eğlenceli, dışa dönüktür ve çok güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. İnandığı şey için savaşır ve arkadaşları için her şeyi yapar.

En yakın arkadaşları Maxi ve Francesca’dır ve başarılı bir şarkıcı olmanın hayallerini kurar.

Çok yeteneklidir ama gerçek bir yıldız olmak için gerekli sanatçı olgunluğuna erişmediğinin farkındadır.

Francesca

Akıllı, fedakar ve iyi bir dosttur. ‘Stüdyo 21’e katılabilmesi için ailesinin çok uğraştığını biliyordur. Aile işletmesi ‘Restó Bar’ı işleten ağabeyi Luca gibi o da İtalya’da doğmuştur.

Tomás’a aşıktır, ama o, onu sadece bir arkadaş olarak görür. Başlarda Violetta’yı kıskanır ama sonunda çok iyi arkadaş olurlar. Francesco da, Camila ve Maxi ile arkadaş olduğu ‘Stüdyo 21’e gitmektedir.

Ludmila

Oldukça iyi bir aileden gelmektedir.
‘Stüdyo 21’in havalı ve çekici kızıdır, bu nedenle León için mükemmel kız arkadaştır. Tam anlamıyla bir yıldızdır ama aynı zamanda yalancı, çıkarcı ve kibirli bir karakterdir. Görünümüne takmıştır ve her zaman bütün ilgi kendi üzerinde olsun ister, özellikle de ‘Stüdyo 21’de. Şımarık ve acımasız birisi olduğu için her zaman istediğini alır.

Tomás’tan son derece farklı olmasına rağmen, ondan hoşlanmaktadır. Tomás, Violetta’ya aşık olduğu için onu görmezden gelir ve Ludmila takıntılı ve kıskanç birine dönüşür. Yeteneği ve doğal güzelliği onu gölgede bırakabileceği için Violetta’yı bir düşman olarak görür.

Her kötü gibi, onun da bir yandaşı vardır: Naty.

Naty

Ludmila’nın sağ koludur ancak bazen daha çok evcil hayvanı gibidir. Naty güzeldir ama çekici değildir, moda için yaşar ve diğer öğrencileri hor görür. Esasında, başarının tek yolunun ‘havalı’ ekibin bir parçası olmaktan geçtiğine inanan, güvensiz bir kızdır.

İyi bir dansçı ve şarkıcıdır ama Ludmila onun kendisi kadar parlamasına izin vermez. Naty, kendisinin asla yapamayacağı bir şey olsa da Ludmila’nın kendi çıkarları için ona ihanet edebileceğini bilir. Ve yine de, Ludmila ile kalır çünkü onun yanında olmanın bir yıldız olmasına yardımcı olacağını düşünür.

Napo

İsminden de anlaşıldığı gibi, Napo’nun son derece ‘Napolyanik’ bir kişiliği vardır. İyi bir dosttur ve her zaman kabul edilmeyi bekler.

Başlarda, kuzeni Ludmila ile takılıp, ‘havalı’ ekibin bir parçası olmak istemiştir ama zamanla onlardan kopacak ve iyi çocuklardan biri olacaktır.

Giriş sınavını Violetta ile beraber alır ve şarkı söylemek ve dans etmek konusundaki yetenekleri sayesinde geçer.

Andres

León ona hep destek olur ve onun en yakın arkadaşıdır. Beceriksizdir ve kafası biraz dağınıktır ama yaptığı her işte iddialıdır.

Bazı şeyleri ona iki kere söylemek gerekir ama kendine oldukça güvenen bir kişidir. Andrés, son derece iyi yüreklidir ve kalbinde müzik vardır.

Maxi

‘Stüdyo 21’deki en iyi dansçıdır ve en sevdiği stil Sokak Dansıdır.
Eğlenceli, yaratıcı, esprili ve hayalcidir ve müziğin kendisinin geleceği olduğuna hiç şüphesi yoktur. Klavye, synthesizer çalar ve bilgisayarda bas sesleri yaratır; bir gün kendi albümünü kaydetmeyi hayal eder.

En yakın arkadaşı Camila ile ortak müzik zevklerini ve Ludmina, León ve ‘havalı’ ekibe karşı ortak düşmanlık duygularını paylaşırlar. Çok kolay aşık olur ama kızlarla pek şansı yoktur, bu yüzden beğendiği kızı kendine aşık etmeye çalışırken başını sıklıkla belaya sokar.

Luca

Francesca’nın ağabeyi ve çocukların genellikle gittiği ‘Restó Bar’ın müdürüdür. Güçlü kişiliği ile birleşen neredeyse 2 metrelik boyu yüzünden herkes Luca’nın sinirli birisi olduğunu düşünür ama zamanla iyi bir kalbi olduğunu anlayacaklardır.

Luca çok hırslı birisidir ve müşteri çekmek için ‘Stüdyo 21’deki çocukların yeteneğinden faydalanabileceğini bilmektedir. Canlı gösteriler sunmak ve mümkünse kendi şarkılarını söylemek için Restoranını ‘Restó Orkestrası’n’a dönüştürmüştür; aile işletmesini işletmek dışında, Luca da tıpkı kızkardeşi gibi bir sanatçı olmak istemektedir.

Braco

Akıllı ama biaz çılgındır, sanki kendine ait bir dünyada yaşıyormuş gibidir! Muhteşem bir Popping ve Hip Hop dansçısıdır.

Görünümü ve aksanı onun yabancı olduğunu göstermektedir; ancak asla nereden geldiğini söylemez. Pek çok dil bilir ve bir kızı beğendiğinde üzülür veya gerilirse, Rusça veya Ukraynaca konuşmaya başlar. Her durum için, ülkesine ait söyleyebileceği bir atasözü veya nasihatı vardır ve arkadaşlarına yardım etmeye her zaman hazırdır.

Jade

Germán’ın kız arkadaşıdır. Görüntüsüne takmış, son derece yüzeysel bir kadındır. Çekici, kıskanç, titiz, bencil ve çıkarcıdır. Oldukça arsızdır ve bu onu eğlenceli kılar, yani gerçekten etkileyici bir kötüdür. Gölgelerin ardındaki asıl kötü ağabeyi Matías’tır.

Jade son derece varlıklı bir aileden gelmektedir. Zengin doğmuştur ve hiçbir zaman günlük bir iş yapması gerekmemiştir; ancak servetini kaybeder ve yaşam tarzını sürdürmesinin tek yolunun Germán ile evlenmekten geçtiğine karar verir, bu nedenle de onu sürekli kullanır.

Jade, Violetta’dan nefret eder çünkü Germán’ın ilgisi için onunla rekabet eder. Daha sonrasında, Germán’ın aşkı konusunda doğrudan rakibi olacak Angie’den nefret edecektir.

German

Violetta’nın babasıdır. Geniş kapsamlı kamusal ve özel inşaat projelerini yürüttüğü kendisine ait uluslararası inşaat şirketi olan parlak bir mühendistir. Akıllı ve katıdır. Eşinin ölümünden beri, kızına karşı aşırı koruyucu olmuştur ama bu katılığının arkasında saklı büyük bir kalbi vardır.

Germán’ın, kızı için iyi örnek olacağına inandığı Jade adında bir kız arkadaşı vardır. Ancak, Violetta’nın yeni özel öğretmeni Angie geldiğinde, kafası karışır ve itiraf etmek istemese de en sonunda ona aşık olur.

Angie

Enerjik, eğlenceli, karizmatik, müzik ve sanata düşkündür… Angie, gittiği her yerde parlayan özgür ruhlu biridir. Germán’ın merhum eşinin kız kardeşidir ama Violetta, Angie’nin teyzesi olduğunu bilmez. Annesinin ölümünden sonra, Angie yeğeniyle iletişim kurmak için başarısızlıkla sonuçlanan pek çok girişimde bulunmuştur. Bu yüzden, Violetta Buenos Aires’e geri döndüğünde, Angie onun yakınında olabilmek için yeni özel öğretmeni gibi davranır.

Angie, ayrıca Germán’ın haberi olmadan şan dersleri de verir ve ‘Stüdyo 21’deki mesleki yolu boyunca Violetta’ya rehberlik edecektir. Angie, yeğenini herkese karşı savunacaktır ama Germán’dan hoşlandığını asla itiraf etmeyecektir.

GD Star Rating
loading...
Violetta Karakterler / Resimler, 4.7 out of 5 based on 74 ratings

violetta camila gerçek adı, violetta maxi gerçek adı, violetta camila nın gerçek adı, violetta camila gerçek adı nedir, violetta resimleri
Yorum Yap
Ad Soyad:
E-Mail:
Mesajınız:

Çizgi Film Yorumları
 • GÜLEDA KAYA
  27.05.2013 15:04

  BU ŞARKIYI ÇOK SEVİYORUM

  GD Star Rating
  loading...
 • ceyda demircan
  02.06.2013 0:04

  leon’u çok yanlış tanıtmışsınız çünkü o kibirli kendini beğenmiş ve kendini bir şey sanmamaktadır o sadece sevdimi çok seven biridir.

  GD Star Rating
  loading...
 • damla ozdemir
  13.06.2013 12:18

  cok guzel bir dizidir ben vialettanin leonla olmasini istiyorum leon cok guzel birisi hem de vialetta uzulmesini hic bir zaman istemez

  GD Star Rating
  loading...
 • gizem özmen
  26.06.2013 10:40

  ”Tini stoessel” yani violetta’nın ”en mi mundo” şarkısını çok seviyorum

  GD Star Rating
  loading...
 • ipek barlık
  25.07.2013 20:47

  violetta ve diğer katekterler harika!!!

  GD Star Rating
  loading...
 • kubilay öksüz
  16.08.2013 19:26

  bana göre violetta deyilenen yetenekli ve ludmila

  GD Star Rating
  loading...
 • Zendaya Coleman
  23.08.2013 13:13

  Come on Disney Channel’s The Best Film I think Swish.
  I love pretense over there.

  GD Star Rating
  loading...
 • beyza maktad
  31.08.2013 0:15

  ben bu dize hayranım herkesi çok beyeniyorum. Ludmila dişinda ama biliyorum ki ludmila da dahil oradaki herkes çok kişilerdir bir gün tanışmak isterim ama mümkün değil sizi üzmek istemiyorum. 30 ağustosdaki sezon finalini izledim ve mükemmel ben çok uzunttum hadi görüşürüz.

  GD Star Rating
  loading...
 • azra koç
  20.10.2013 16:33

  violettayı çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  GD Star Rating
  loading...
 • Ekin Bağcı
  23.10.2013 20:09

  Bence çok güzel bir film olmuş ama Violetta Leonla olmalı çünkü Leon Violettaya hep destek olan ve yanında olan bir insan Tomas iyi bir insan ama Leon kadar çok violettanın yanında olamadı

  GD Star Rating
  loading...
 • selena gomez
  14.11.2013 17:27

  harika, seni cok seviyorum

  GD Star Rating
  loading...
 • eda esk
  02.12.2013 9:51

  leonu cok kotu tanitmislar oyle biri degil cok iyi ben bu diziyi cok seviyorum birgun o oyuncularla helek si martina sitoessel (violetta) ve jorge blanco (leon) ile tanismak isterim ama tabikide oburleriylede tanismak isterim hemde cooooookkkkk

  GD Star Rating
  loading...
 • Berfin Bal
  15.12.2013 19:06

  sizi seviyorum

  GD Star Rating
  loading...
 • Berfin Bal
  15.12.2013 19:06

  Martinanın saçlarına ölürüm

  GD Star Rating
  loading...
 • melisa şahin
  30.01.2014 15:48

  violetta nın yanına ispanyaya gitmek istiyorum love violetta seni çççççççççooooooooooooooooooooooooookkkk seviyorum senin gerçek adının martina stolses olduğunu biliyorum

  GD Star Rating
  loading...
 • Violetta_a.b.
  03.02.2014 16:31

  Süper bişey buu

  GD Star Rating
  loading...
 • ada çaliskan
  23.02.2014 10:32

  heyhooo

  GD Star Rating
  loading...
 • ilayda nisa
  25.02.2014 19:37

  bence çok güzel ama viyoletta tomasla asla olamaz çünkü tomas onu bilmeyerekte olsa çok kırıyo ama leon onun yanında durup ona olan sevgisini gösteriyo viyolettayı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorun bence leonla olmalı

  GD Star Rating
  loading...
 • Ludmila Kondal
  26.02.2014 19:18

  Ludmila çok güzelsin Violetta çok güzelsin ikinizide seviyorum ama en çok çok çok Ludmila’yı seviyorum çünkü çok güzel ve pullu giyiniyor

  GD Star Rating
  loading...
 • şevval ecem acar
  26.02.2014 21:57

  ben violettanın en büyük hayranıyım violetta yani “martina stoosel” öl dese ölürüm o derece violetta benim aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm <3 <3 <3

  GD Star Rating
  loading...
 • melike yıldız
  06.03.2014 19:11

  <3

  GD Star Rating
  loading...
 • cemre
  08.03.2014 9:50

  bede senin karakter olmak isterim seni çok severim gözlerini öperim yollarını gözlerim violetta

  GD Star Rating
  loading...
 • gizli
  12.03.2014 18:28

  leon ve vilu cok yakisiyor bence filimde tekrar beraber olmalilar

  GD Star Rating
  loading...
Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar