Benzer Çizgi filmler


Max Kombatei 2. Bölüm izle

Kötü Planlar Ortaya Çıkıyor 

 

Max, Gölgelerin Efendisi’ne meydan okur ama onun üstün yetenekleri karşısında hiç umudu yoktur. İlk karşılaşmalarında Gölgelerin Efendisi’ne yenilen Max, güvenilir arkadaşı General ile birlikte zindana hapsedilir.
Leena ve Profesör tünellerde ilerleyerek Gölgelerin Efendisi’nin planlarına ve neyin peşinde olduğuna tanık olurlar. Gölgelerin Efendisi gizli güçlerini kullanarak şehrin sakinlerinin bilinç altını etkilemekte ve onlardan bir kötüler ordusu yaratmaya çalışmaktadır. Bunu öğrenen Leena, hemen Max’ı bulmak ve kurtarmak için harekete geçer!
Bu hikayenin devamı sence nasıl olmalı? Bu hikayeyi tamamlarken, bu üç kelimeyi de kullanman gerek:”Güç”, “Kahraman” ve “Macera”


GD Star Rating
loading...
Max Kombatei 2. Bölüm izle, 3.5 out of 5 based on 8 ratings

max kombatei 2 bölüm izle, aslan max 2 bölüm izle, max kombatei 2 izle, max maceraları 2 bölüm izle, max kombatei krallığa yolculuk
Aslan max, Cartoon Network, çizgi filmi izle, çizgifilmseyret, General, Gölgelerin Efendisi, güc, kahraman, Kötü Planlar Ortaya Çıkıyor, Leena, macera, max, Max Kombatai, Max Kombatai bölüm izle, Max Kombatai bölümleri izle, Max Kombatai çizgi filmi izle, Max Kombatai izle, Max Kombatai seyret, Max Kombatei, Max Kombatei bölüm izle, Max Kombatei bölümleri izle, Max Kombatei çizgi filmi izle, Max Kombatei izle, Max Kombatei seyret,
Yorum Yap
Ad Soyad:
E-Mail:
Mesajınız:

Çizgi Film Yorumları
    Bu çizgi filme hiç yorum yapılmadı.
Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar