Benzer Çizgi filmler


SüperCan

süpercan
Süpercan, yazılımını Yasin Demirden’in, grafik çalışmalarını ise Yakup Demirden’in hazırladığı, aksiyon/macera türünde 3 boyutlu bir video oyunudur. Mevlüt Dinç önderliğinde Sobee çatısı altında geliştirilen oyunun, 2010 yılının Eylül ayında yayımlanması planlanmaktaydı. Sobee’nin Marvel ile imzaladığı anlaşma neticesinde, dünyaca ünlü süper kahramanların oyuna dahil edilmesi sağlandı. İlk defa Compex fuarında sergilenen oyuna ilişkin lansmanın Ocak 2011’de yapılacağı duyuruldu.Oyun 6 Mayıs 2011 tarihinde web sitesi üzerinden yayımlandı.

Konusu: Dünya üzerinde her saat 3000, her dakika 50 dönüm orman yerle bir edilmektedir. bilgisi üzerinden şekillenen hikâyede, kahramanımız Süpercan, henüz çocuk yaşta olmasına karşın bu acı gerçek karşısında duyarsız kalmamış, çevreyi kirletenlere ve orman katillerine karşı amansız bir savaş açmıştır. Onu bu mücadelesinde daha da güçlü kılacak yegane şey; elbette ki sizlerin karşılıksız yardımları olacak.

<<<< SüperCan İzle >>>>

<<<< SüperCan 2 İzle >>>>

<<<< SüperCan Müzikleri >>>>

 

GD Star Rating
loading...
SüperCan, 4.2 out of 5 based on 27 ratings

spercan izle
Süpercan, SüperCan 2 full seyret, süpercan müzikleri,
Yorum Yap
Ad Soyad:
E-Mail:
Mesajınız:

Çizgi Film Yorumları
  • mehmet
    14.04.2013 8:22

    süpercan 2 filmi hiç izlememiştim.İlk defa karşılaşıyorum.Beğendiğim için izlemek istedim.O kadar güzel bir şey diye düşünüyorum.

    GD Star Rating
    loading...
Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar